top of page
Friendly Conversation

Karjera ALKOM-TRANS

Mēs esam atvērti, lai sveiktu jaunus darbiniekus mūsu komandā

Ar prieku paziņojam, ka mūsu cienījamais uzņēmums šobrīd meklē prasmīgus un aizrautīgus cilvēkus, lai pievienotos mūsu komandai kā autovadītāji un atslēdznieki. Kā nozares līderis mēs lepojamies ar to, ka sniedzam saviem klientiem izcilus pakalpojumus, un uzskatām, ka tādi uzticīgi profesionāļi kā jūs ir mūsu turpmāko panākumu atslēga.

“Alkom-Trans” uzņēmumā mēs saprotam, ka mūsu darbinieki ir mūsu darbības mugurkauls. Tādējādi mēs veicinām atbalstošu un iekļaujošu darba vidi, kurā tiek svinēts komandas darbs, izaugsme un inovācijas. Mēs augstu vērtējam jūsu zināšanas un esam apņēmušies piedāvāt  plašas apmācības iespējas un virkni papildu priekšrocību, lai nodrošinātu jūsu profesionālo un personīgo attīstību.

Ja esat ļoti motivēts cilvēks, kurš meklē aizraujošu iespēju dot ieguldījumu cienījamā un tālredzīgā organizācijā, mēs labprāt uzklausīsim jūsu viedokli. Pievienojieties mūsu komandai un kļūstiet par daļu no talantīgu profesionāļu kopienas, kas ir veltīta nepārtrauktiem uzlabojumiem.

Lai pieteiktos, lūdzu, iesniedziet savu atjaunināto CV, kā arī īsu pavadvēstuli, kurā uzsvērta jūsu atbilstošā pieredze un kāpēc jūs uzskatāt, ka jūs būtu lieliski piemērots mūsu kolektīvam.

Laipni lūdzam  ALKOM-TRANS komandā!

iveco_logo_big.png
skoda_transport.png
logo-zwiehoff-gmbh.png
bottom of page