top of page

Uzņēmums ALKOM-TRANS

Uzņēmums “ALKOM-TRANS” specializējamies transporta (lielo pasažieru autobusu un mikroautobusu) tirdzniecībā. Esam oficiālais transporta līdzekļu zīmola Iveco Bus dīleris Latvijā.

Uzņēmuma mērķis ir iedzīvināt Latvijas tirgū Eiropā populārā zīmola Iveco Bus transport. Vēlamies, lai tas būtu pazīstams kā transports, kas ir īpaši izdevīgs komerciāliem nolūkiem, pateicoties tā mūsdienīgumam, tehniskajai izturībai, zemajam degvielas patēriņam un citām priekšrocībām.

Uzņēmums “ALKOM-TRANS” ir uzticams sadarbības partneris klientiem, jo nodrošinām pilnu servisu – veicam transporta komplektēšanu un individuāli pielāgota interjera izveidi, kā arī ekspluatācijas gaitā nodrošinām transportam ātru un kvalitatīvu garantijas un pēcgarantijas servisu.

Mēs esam pārliecināti, ka tuvā nākotnē Iveco Bus transporta līdzekļi ieņems nozīmīgu vietu Latvijas tirgū, kalpojot kā uzticams un ekonomiski izdevīgs transports ikvienam, kas veic pasažieru pārvadājumus.

Svarīgi fakti par “ALKOM- TRANS”

1992. gadā tiek dibināts uzņēmums “ALKOM-TRANS”, tas nodrošina starptautiskos auto pārvadājumus. No dibināšanas uzņēmums ir Autopārvadātāju asociācijas “Latvijas Auto” biedrs.

1998. gadā “ALKOM-TRANS” kļūst par oficiālo MAZ dīleri Latvijā, veic MAZ transporta un speciālā transporta tirdzniecību, nodrošina garantijas un pēcgarantijas servisu, kā arī rezerves daļu piegādi.

2001. gadā tiek uzbūvēts un nodots ekspluatācijā 1500 m2 tehniskais centrs. Tajā, izmantojot modernākās tehnoloģijas, tiek veikta arī citu marku kravas auto un autobusu diagnostika un remonts.

2005.gadā “ALKOM-TRANS” sāk sadarbību ar Čehijas firmu ŠKODA ELECTRIC, nodrošinot ŠKODA transporta līdzekļu garantijas un pēcgarantijas remontu.

2012. gadā “ALKOM-TRANS” kļūst par oficiālo zīmola Iveco Bus dīleri Latvijā.

2018. gadā: “ALKOM-TRANS” veic individuāli pielāgotu GALAXY interiors mikroautobusu interjeru izstrādi - N1, N2, M1, M2, M3 kategorijas transporta līdzekļiem.

iveco_logo_big.png
skoda_transport.png
logo-maz_edited.png
logo-zwiehoff-gmbh.png
bottom of page