top of page
Friendly Conversation

Karjera ALKOM-TRANS

Mēs esam atvērti, lai sveiktu jaunus darbiniekus mūsu komandā

Transporta nozares uzņēmums ALKOM-TRANS  pastāvīgi attīstās, un mēs vienmēr lūkojamies pēc profesionāliem darbiniekiem – auto meistariem, mehāniķiem, loģistikas, pārdošanas speciālistiem u.c.

ALKOM-TRANS  kolektīvā valda draudzīgas, atvērtas, profesionāli atbalstošas attiecības, un mēs laipni uzņemam savā vidē mērķtiecīgus, ambiciozus kolēģus, kas vēlas sevi  profesionāli realizēt un arī saņemt ieguldītajam darbam un prasmēm cienīgu atalgojumu.

Mēs novērtējam darbiniekus, kas vēlas profesionālu izaugsmi, ir gatavi mācīties un uzzināt vairāk, tādēļ regulāri organizējam darbiniekiem profesionālus kursus un apmācības ne tikai Latvijā, bet arī citās Eiropas valstīs.

ALKOM-TRANS ir stabils uzņēmums, jo Latvijas tirgū darbojamies jau 25 gadus, mums ir zema darbinieku mainība, daudzi strādā no uzņēmuma dibināšanas, kā arī nodrošinām darbiniekiem konkurētspējīgu atalgojumu.

 Tāpēc, ja Jūs lūkojaties pēc profesionālas izaugsmes un finansiālas stabilitātes, aicinām Jūs atsūtīt mums savu pieteikumu un CV. Mēs to izskatīsim un ar Jums sazināsimies.

Laipni lūdzam  ALKOM-TRANS komandā!

iveco_logo_big.png
skoda_transport.png
logo-zwiehoff-gmbh.png
bottom of page