top of page

Mūsu jaunums ir – uzlabota un papildināta uzņēmuma mājas lapa.

Updated: Jul 15, 2020

Veidojām to, lai mājas lapa būtu kā spogulis, caur kuru uzņēmumā ielūkojas mūsu sadarbības partneri un potenciālie klienti, lai tā atspoguļotu to, kas ir ALKOM-TRANS, kurp mēs kā komanda ejam un ko līdz šim esam paveikuši,” viedokli pauž uzņēmuma pārdošanas vadītājs Aleksejs Lisenkovs.


Uzņēmums ALKOM-TRANS nemitīgi attīstās, komanda gūst jaunas zināšanas un pieredzi. Savukārt piedāvātie produkti un pakalpojumi ar katru dienu tiek pilnveidoti un uzlaboti.


Izstrādājot uzņēmuma mājas lapu, viens no mērķiem bija mūsu sadarbības partnerus, esošos un potenciālos klientus vairāk iepazīstināt ar uzņēmuma produktiem un pakalpojumiem. Mēs, ALKOM-TRANS, kas ir transporta zīmola Iveco Bus oficiālais pārstāvis Latvijā, patiesi lepojamies ar to, ka Iveco Bus transporta līdzekļi kļūst arvien populārāki ne tikai Eiropā, bet arī pasaulē. Esam pārliecināti, ka drīzumā Latvijā arvien vairāk kursēs šī zīmola transports, ko pasaulē dēvē par money maker, pateicoties tā komerciālajam izdevīgumam.


Mājas lapā vēlamies arī pastāstīt par ALKOM-TRANS radīto produktu/pakalpojumu – Galaxy Interiors.Tā ir iespēja ikvienam mikroautobusu īpašniekam vai pārvadātājam izstrādāt tieši savam transportam pielāgotu interjeru. Noteikti ir vērts par to uzzināt vairāk, jo Galaxy Interiors Jums izmaksās lētāk nekā rūpnīcas izstrādātais mikroautobusa interjers.


Visbeidzot, gan uzņēmumā “ALKOM-TRANS”, gan transporta pārvadājumu nozarē ik dienu notiek dažādi jaunumi. Tādēļ mājas lapā izveidojām bloga sadaļu, kurā dalīsimies ar vērtīgu informāciju par uzņēmumu un nozares aktualitātēm.


Ja esat “ALKOM-TRANS” mājas lapā, visticamāk, mums ir kopīgas intereses, un mēs varam Jums palīdzēt gan atbildot uz Jūsu jautājumiem, gan sniedzot praktisku atbalstu.


Mēs ar prieku sniegsim Jums konsultāciju, aicinot Jūs zvanīt pa tālruni + 371 29225807 vai arī tiekoties klātienē.


bottom of page